Mike Flanagan

Mike Flanagan 1978'de Massachusetts, Salem'de Timothy ve Laura Flanagan'da doğdu. Timothy, ABD Sahil Güvenlik'teyken aile sonunda sık sık yer değiştirdi ve sonunda Bowie, Maryland'e yerleşti. Çocukken VHS'de kısa filmler çekecek ve düzenleyecekti. Bu, okulun drama bölümünde ve okulun SGA başkanlığında aktif olduğu Maryland Severna Park'taki Başpiskopos Spalding Lisesine devam ederken devam etti. Ayrıca okulun sabah televizyon şovunu demirledi ve öğrenciler için reklamlar ve kısa videolar hazırladı.

Towson Üniversitesi Elektronik Medya ve Film bölümü mezunudur. 2000 yılında 21 yaşındayken "Makebelieve" ile uzun metrajlı film kariyerine başladı. İzlemesi "Still Life" (2001), içinde ve çevresinde çekilen ödüllü bir dijital filmdi. Baltimore. Flanagan daha sonra 2002'de Discovery ve ESPN için televizyon programlaması yaptı ve 2003'te ödüllü uzun metrajlı film filmi "Ghosts of Hamilton Street" i yazdı ve yönetti. O yılın ilerleyen saatlerinde Mike, Yazar / Yönetmen Jimmy O Burril'in kült vurduğu "Chainsaw Sally" nin Fotoğraf Yönetmenliği görevini üstlendi. Mike, "Chainsaw Sally" nin tamamlanmasından bir gün sonra Baltimore'dan Los Angeles'a taşındı ve hemen hemen Ulusal Lampoon Ağları ve çeşitli gerçeklik televizyon programları ve bölgesel reklamlar için "The Gleib Show" u yönetme ve düzenleme işini buldu. 2005 yılında Flanagan, hırslı bir korku antolojisinin sadece başlangıcı olan alkışlanan kısa bir film olan "Oculus" ile ilk kez korku türüne döndü.

Mike oyuncu ve yardımcı yapımcı Courtney Bell ile Los Angeles'ta yaşıyor.

 1. Doktor Uyku izle
  Doktor Uyku izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Dublaj & Altyazılı
  Doktor Uyku izle, The Shinning filminde izlediğimiz Danny Torrance’ın 40 sene önce Overlook Otel’de yaşadığı travmatik hikaye Doktor Uyku ile devam ediyor. Overlook’ta yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Dan uzun süre huzur bulabilmek için mücadele etmiştir. Dan, o güne dek görmediği kadar parlak bir ışıltıya sahip olan Abra tanıştığında geçmişiyle barışır ve Abranın hayatta kalabilmesi için daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde korkularıyla yüzleşerek ölüm ve yaşam arasında büyük bir mücadele içine girer.
  • 2019
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.1
  • 213
  • 2