Cary Joji Fukunaga

Cary Joji Fukunaga Amerikalı film yönetmeni, yazar ve görüntü yönetmeni. 2009 filmi "Sin Nombre", 2011 filmi "Jane Eyre" yazıp yönettiği ve Primetime Emmy Ödülünü kazandığı HBO dizisi "True Detective" in ilk sezonunu yönettiği ve yönettiği biliniyor. Bir Drama Dizisi için Üstün Yönetmenlik. Fukunaga'nın yazar, yönetmen, yapımcı ve görüntü yönetmeni olduğu 2015 savaş draması "No Nation Beasts of No Nation" un beğeni topladı.

Fukunaga New York'ta yaşıyor. Fukunaga Fransa, Japonya ve Mexico City'de yaşadı. Fransızca ve İspanyolca bilmektedir. Senarist Naomi Foner'ı akıl hocası olarak sayar. ABD Rockefeller Vakfı Bursu, John H. Johnson Film Ödülü / Prenses Grace Vakfı Bursu ve Katrin Cartlidge Vakfı burseri gibi çeşitli hibeler aldı.

 1. Ölmek İçin Zaman Yok izle
  Ölmek İçin Zaman Yok izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Fragman
  Ölmek İçin Zaman Yok izle, Ernst Stavro Blofeld'in ele geçirilmesinden beş yıl sonra, James Bond gizli servisteki aktif hizmetini bırakır ve Jamaica'da sessiz sakin sonsuz tatil havasında bir hayat sürer. Bond'un CIA'dan bir arkadaşı olan Felix Leiter çok önemli bir bilim adamının kayıp olduğu anlaşılınca, kayıp bilim adamının araştırılması için ona yardım etmeyi teklif eder. Bilim adamının kaçırıldığı ortaya çıkınca James Bond dünyanın daha önce hiç görmediği bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. No Time to Die bu sene Nisan ayında çıkacak olan Eon Productions tarafından yapımcılığı üstlenilen James Bond serisindeki yirmi beşinci filmidir. Daniel Craig'in beşinci gezisinde kurgusal MI6 ajanı James Bond olarak tekrardan karşımıza gelmektedir. Yönetmenliği Neal Purvis, Robert Wade ve Phoebe Waller-Bridge ile birlikte yazan Cary Joji Fukunaga üstlenmiştir. Heyecan ve aksiyonun beyaz perdeden eksilmediği James Bond'un son filmi işte karşınızda. Ölmek İçin Zaman Yok Türkçe Dublaj izle filmini filmizletr.org adresinden Full HD 1080p kalitede izleyebilirsiniz.
  • 2020
  • ABD,United Kingdom
  • 1080p
  • IMDb 10
  • 565
  • 4