Rebecca Ferguson

Profesyonel olarak Rebecca Ferguson olarak bilinen Rebecca Louisa Ferguson Sundström 1983 yılında soğuk bir ekim ayının 19'da dünyaya gelmiştir. . Pembe dizisi Nya tider'da başrol oynadı ve daha sonra İsveç-Amerikan sabunu Ocean Ave'de Chrissy oynadı. Ferguson ayrıca Antibes'e Tek Yönlü Yolculuk, korku filmi Strandvaskaren ve gelecek film gibi filmlerde de yer aldı. Vi Gustaf Skarsgård ile birlikte. Ferguson'un Beyaz Kraliçe'deki rolü biraz övgüyle karşılandı.

Ferguson, Stockholm'ün merkezindeki Vasastaden bölgesinde büyüdü. Bugün İsveç'in güney kıyısındaki sahil kasabası Simrishamn'da erkek arkadaşı ve küçük çocuğuyla birlikte yaşıyor. Ferguson, pembe dizisinin başarısının ardından şehir hayatından ve kamusal spottan uzaklaşmak istediğini söyledi. Simrishamn'da oyunculuktan uzaklaşmaya başladı, Arjantinli bir dans stüdyosu yönetti ve ayrıca birkaç kısa film sanat projesinde çalıştı. İsveçli yönetmen Richard Hobert onu 2011 yılında kasaba pazarında gördü. Onu tanıdı ve bu film A One - Way to Antibes filminde rol aldı.

 1. Doktor Uyku izle
  Doktor Uyku izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Dublaj & Altyazılı
  Doktor Uyku izle, The Shinning filminde izlediğimiz Danny Torrance’ın 40 sene önce Overlook Otel’de yaşadığı travmatik hikaye Doktor Uyku ile devam ediyor. Overlook’ta yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Dan uzun süre huzur bulabilmek için mücadele etmiştir. Dan, o güne dek görmediği kadar parlak bir ışıltıya sahip olan Abra tanıştığında geçmişiyle barışır ve Abranın hayatta kalabilmesi için daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde korkularıyla yüzleşerek ölüm ve yaşam arasında büyük bir mücadele içine girer.
  • 2019
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.1
  • 201
  • 2
Rebecca Ferguson Resimleri