Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor 31 Mart 1971'de Crieff, İskoçya'da doğdu. 16 yaşındayken Perth Repertory Theatre'a katılmak için Crieff ve Morrison Akademisi'nden ayrıldı. Ailesi onu mutsuz olmak yerine okuldan ayrılmaya ve oyunculuk hedeflerine ulaşmaya teşvik etti. McGregor, Fife'deki Kirkcaldly'de bir yıl boyunca tiyatro eğitimi aldı, ardından üç yıllık bir kursa Londra'daki Guildhall Müzik ve Drama Okulu'na kaydoldu. Daniel Craig ve Alistair McGowan ile birlikte çalıştı ve Dennis Potter'ın 1993 altı bölümlü Kanal 4 serisi "Yakasında Ruj" (1993) 'da Özel Mick Hopper rolünü taktıktan sonra mezun olmadan hemen ayrıldı. İlk dikkate değer rolü, John Boge tarafından yazılmış ve Andrew MacDonald tarafından üretilen Sığ Mezardaki Alex Yasası (1994) idi. Bunu The Pillow Book (1996) ve Trainspotting (1996) izledi; bunların ikincisi onu halkın dikkatine sundu.

Şimdi neslinin en eleştirmenlerden biri olan aktörlerden biri ve ilk üç Yıldız Savaşları bölümünde Obi-wan Kenobi'yi canlandırıyor. McGregor, TV şovu "Kavanagh QC" (1995) üzerinde çalışırken tanıştığı Fransız yapım tasarımcısı Eve Mavrakis ile evlidir. 1995 yazında Fransa'da evlendiler ve iki kızı var, Clara Mathilde ve Esther Rose. McGregor, Jonny Lee Miller, Sean Pertwee, Jude Law ve Sadie Frost ile arkadaşlarıyla bir yapım şirketi kurdu. Doğal Naylon olarak adlandırılan, Hollywood standartlarına uymayan yenilikçi filmler yapacağını umuyorlar.

 1. Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi izle
  Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi izle, film 2019 yılında vizyona girdi. Film en büyük güc ve lider olan Snoke karakterinin ölmesinden sonra yaşanan olayları konu almaktadır. Kylo Ren, istediğini almış ve sonunda evrenin en büyük lideri olmuştur. Bu değişim ile birlikte Galaksi yavaş yavaş olumsuzluklara kapılmaya başlamıştır. Sistemin çökmemesi ve gücün devam edebilmesi için tüm her şeyi zorbalık ile çözmeye çalışmaktadır. Ren kontrolü tekrar ele alırken, uzun zamandır savaştığı Rey tekrar ortaya çıkar. Star wars skywalker'ın yükselişi full izle, film aksiyon, macera ve bilim kurgu kategorisinde izleyici ile buluşuyor. Bu zamana kadar çıkmış en iyi star wars değil belkide ama yine de, can sıkıntını alıyor diyebiliriz. Star wars skywalker'ın yükselişi hd izle olarak film izle tr adresinden Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz...
  • 2019
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 6.5
  • 6
  • 0
  Doktor Uyku izle
  Doktor Uyku izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Dublaj & Altyazılı
  Doktor Uyku izle, The Shinning filminde izlediğimiz Danny Torrance’ın 40 sene önce Overlook Otel’de yaşadığı travmatik hikaye Doktor Uyku ile devam ediyor. Overlook’ta yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Dan uzun süre huzur bulabilmek için mücadele etmiştir. Dan, o güne dek görmediği kadar parlak bir ışıltıya sahip olan Abra tanıştığında geçmişiyle barışır ve Abranın hayatta kalabilmesi için daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde korkularıyla yüzleşerek ölüm ve yaşam arasında büyük bir mücadele içine girer.
  • 2019
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.1
  • 213
  • 2