Brad Pitt

William Bradley "Brad" Pitt (18 Aralık 1963 doğumlu) Amerikalı aktör ve film yapımcısıdır. Pitt iki Akademi Ödülü adaylığı ve dört Altın Küre Ödülü adaylığı aldı. Dünyanın en çekici adamlarından biri olarak tanımlandı, önemli bir medya ilgisi aldığı bir etiket. Pitt, oyunculuk kariyerine 1987'de CBS prime-time pembe dizisi Dallas'taki bir rol de dahil olmak üzere televizyon konukları ile başladı. Daha sonra 1991 yol filmi Thelma & Louise'de Geena Davis'in karakterini baştan çıkaran kovboy otostopçu olarak tanındı. Pitt'in büyük bütçeli prodüksiyonlarda ilk öncü rolleri A River Runs Through It (1992) ve Röportaj (Vampire with 1994) ile geldi. 1994 yılında ilk Altın Küre adaylığını kazanan Drama Efsaneleri sonbaharında Anthony Hopkins'in karşısında rol aldı. 1995 yılında, suç gerilim filmi Seven'de ve bilim kurgu filmi 12 Monkeys'de eleştirmenlerce beğenilen performanslar verdi, ikincisi ona En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Altın Küre Ödülü ve Akademi Ödülü adaylığı verdi.

Dört yıl sonra, 1999'da Pitt, kült hit Fight Club'da rol aldı. Daha sonra Ocean's Eleven (2001) ve devam filmleri, Ocean's Twelve (2004) ve Ocean's Thirteen (2007) 'de Rusty Ryan olarak büyük uluslararası hitlerde rol aldı. En büyük ticari başarıları Troy (2004) ve Mr. & Mrs. Smith (2005) olmuştur.

Pitt, 2008 Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi filminde unvan rol performansı nedeniyle ikinci Akademi Ödülü adaylığını aldı. Aktris Gwyneth Paltrow ile yüksek profilli bir ilişkinin ardından, Pitt aktris Jennifer Aniston ile beş yıl evlendi. Pitt, aktris Angelina Jolie ile geniş tanıtım yapan bir ilişkide yaşıyor. O ve Jolie'nin altı çocuğu var: Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox ve Vivienne.

Jolie ile ilişkisine başladığından beri, hem Amerika Birleşik Devletleri'nde hem de uluslararası alanda toplumsal sorunlara giderek daha fazla dahil oldu. Pitt, yapımları 2007 Akademi Ödülünü kazanan En İyi Film, The Departed'ı içeren Plan B Entertainment adında bir yapım şirketine sahiptir.

 1. Bir Zamanlar Hollywood’da izle
  Bir Zamanlar Hollywood’da izle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Bir Zamanlar Hollywood'da izle, Bir Zamanlar Hollywood'da Türkçe dublaj izle, başrollüğünü yaptığı diziyle adını duyuran Rick Dalton, ününü daha da arttırmanın peşindedir. Dublörü Cliff Booth ile birlikte dizi sektöründen yaptıkları isimle bir filmde oynamayı isteyen ikilimiz istedikleri şansı bir western filmi ile yakalar. Rick Dalton, mükemmel oyunculuğu ile gönüllerde taht kurarak western filmlerinin bir numaralı kovboyu olmayı başarır. Bu başarının dublörü ve yakın arkadaşı olan Cliff'in de başarısını olduğunu biliyordur. İkili ünlerine ün, paralarına para katmaya devam ederken hiç beklemedikleri bir olay yaşanır. Rick'in kendisi gibi şöhret olan komşusu Sharon Tate vahşice öldürülür. Elbette burunlarının dibinde yaşanan bu cinayet Rick ve Cliff'i de hiç beklemedikleri bir olaylar zincirinin içine dahil edecektir. Başrollerimiz olan Rick Dalton'u Leonardo DiCaprio ve Cliff Booth'u Brad Pitt canlandırırken, filmin kadrosunda güzel oyuncu Margot Robbie'de yer alıyor...
  • 2019
  • ABD,Çin,United Kingdom
  • 1080p
  • IMDb 7.5
  • 115
  • 0
  Deadpool 2 izle
  Deadpool 2 izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Deadpool 2 izle, başrol oyuncumuz yine kahramanlık işlerini sürdürmektedir. Diğer taraftan da günlük yaşamında fark edilmeden yaşamını devam ettirmeye çalışmaktadır. Serinin devam filmi niteliğinde olan bu filmde absürt komedi ve aksiyon gibi unsurlara da oldukça fazlaca yer verilmiştir. Kahramanımız, kız arkadaşı Vannessa ile olan sorunları çözdükten sonra mutlu bir şekilde yaşam sürdürmenin planlarını yaparken, gelecekten gelecek olan bir düşman tüm dünya düzenini alt üst edecektir. Gelecekten gelen düşman Cabble, özel güçlere sahip bir çocuğun peşindedir. Deadpool 2 Türkçe Dublaj izle, Cabble'ı durdurabilmek için inanılmaz bir mücadele verecektir ancak bu süreç içerisinde kahramanımız, Cabble'ı tek başına yenecek güçte değildir. Bu nedenle X-Force ekibiyle işbirliği yapacaktır. Sizler de Deadpool 2 izle seçeneğiyle keyifli bir film izleme imkanı bulabilirsiniz. Deadpool 2 Türkçe izle filmini filmizletr.org adresinden Türkçe dublaj ve Full HD 1080p kalitede izleyebilirsiniz.
  • 2018
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.5
  • 162
  • 0
Brad Pitt Haberleri
Havaların da bozmasıyla evde film keyfi sezonu açıldı. Hiç kimse bir filmin vakit kaybı olmasını istemez. O an ruh halinize göre karar vermekte zordur. Birkaç arkadaş toplanınca ortak filmi bulmak neredeyse imkansızlaşır ve film izlemekten vazgeçilir.
 •   155
 •   0
Brad Pitt Resimleri