Ben Schwartz

Ben Schwartz Amerikalı bir komedyendir. Upright Citizens Brigade Theatre'ın bir üyesi olarak, Saturday Night Live'ın Hafta Sonu Güncellemesine ve David Letterman ile Late Show'a şakalar göndererek komediye başladı. İki NBC şovunda karakterleri canlandırdı, Undercovers ve Parks and Recreation, CollegeHumor için komedi skeçlerinde konuk görünümler yaptı ve 2011 filmi Peep World'de rol aldı. Ayrıca 1991 komedisi Soapdish'in bir versiyonunu yazmak için işe alındı. Ayrıca, Schwartz iki kitap kaleme aldı.

Schwartz, 2009 yılında Hugh Jackman'ın 81. Akademi Ödülleri için açılış numarasını birlikte yayınlamak için 2009'da Çeşitli, Müzik Veya Komedi İçin Üstün Yazma Ödülü'ne aday gösterildi.

Bronx, New York'ta yaşıyor.

Yukarıdaki CC-BY-SA lisansı olan Wikipedia makalesi Ben Schwartz'ın Wikipedia'daki katılımcıların tam listesi.

 1. Kirpi Sonic Türkçe Altyazılı izle
  Kirpi Sonic Türkçe Altyazılı izle Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Kirpi Sonic Türkçe Altyazılı izle, Kirpi Sonic filmi, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in öyküsünü konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani doktor Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Ufak bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar basit olmayacaktır. Kirpi Sonic HD izle, Kirpi Sonic Altyazılı izle filmini filmizletr.org adresinden Full HD 1080p kalitede izleyebilirsiniz.
  • 2020
  • ABD,Japan
  • 1080p
  • IMDb 7.3
  • 153
  • 0