Andi Osho

Andi Osho’nun on beş yıllık kariyeri film, TV, tiyatro ve ayağa kalkıyor. Holby City, EastEnders ve Death In Paradise dahil olmak üzere İngiltere TV dizisi ve komedi kredilerinin yanı sıra Andi, Sky Atlantic’in sokak yarışı draması, Curfew, Sean Bean, Billy Zane, Miranda Richardson ve Malachi Kirby'nin başrolünde Curfew'de oynuyor. ABD TV çıkışını Finding Carter'da yaptı ve film projeleri arasında Lights Out, Finkels ile Swinging ve Shazam filmlerinde rol aldı.

Diğer son projeler arasında Kanal 4’ün en çok oy alan draması haline gelen Ch4 / Hulu ortak yapımı, National Treasure: Kiri ve Olivier tarafından aday gösterilen The Miser - Andi’nin West End ilk çıkışı yer alıyor.

Andi, Fox, BBC ve Sky gibi yayıncılar için yazılı, radyo, film ve TV'de yazılar yazdı. Sharon Horgan’ın Merman Films ile Sky Arts için yapılan Twin Thing'de yazdı ve rol aldı ve kendi E4 eskiz pilotu Andi O Show'u yarattı. Andi birkaç TV ve film projesi geliştiriyor ve ilk romanı Asking For A Friend, 2020'de Harper Collins ile birlikte yayınlanacak.

Andi, üç ulusal tur ve bir dizi TV görüntüsüyle ödüllü bir stand-up komedyenidir. İngiltere'de BBC1’in prime-time stand-up programı Live at the Apollo'nun iki bölümünde rol aldı. ABD'de TV'de The Late, Late Show, @Midnight ve Carson Daly ile Son Çağrı yer alıyor. Edinburgh Festivali'nde iki satış solo gösterisi gerçekleştirdi, Londra'daki O2 Arena'da ve Montreal'deki Just for Laughs'da yer aldı.

 1. Shazam! izle
  Shazam! izle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Shazam! izle, Billy Batson henüz ortaokula giden bir çocuktur. Sahip olduğu en iyi şey ise en yakın arkadaşı Freddy'dir. Aralarından su sızmayan ikili ne kadar iyi anlaşşalar ve iyi çocuklar olsalarda okulda onların da başına bela olan kabadayı tipler mevcuttur. Bu belalı tiplere rağmen içindeki iyiliği kaybetmeyen Billy, eve dönmek için bindiği metroda başka kimsenin başına gelemeyecek bir olay yaşar. Vagonun aşırı hızlandığını ve insanların donduğunu fark eden Billy neler olduğunu anlamadan yaşlı bir sihirbazın önünde bulur kendini. Şimşekleri kontrol edebilen bu büyücü, kendisine ihtiyacı olduğunu ve ona çok büyük bir güç bahşedeceğini söyler. Shazam! 6 Güç izle, güce ulaşması için gerekli olan kelimeyi çocuğa söyler. Billy olanların gerçek mi yoksa sadece hayal mı olduğunu bile anlamamıştır. Ancak denemekten zarar gelmez diyerek kelimeyi söyler: Shazam ! ve kaslı, kırmızı taytlı bir süperkahramana dönüşür. Yaşadıklarının gerçekliğine inanamayan Billy, hemen gidip en yakın arkadaşını bulur. İkili Billy'nin yeni güçlerini keşfetmeye ve güçlerinin sınırlarını öğrenmeye başlar. Her şey istedikleri gibi eğlenceli ve onların lehine gitse de unuttukları bir şey vardır. Büyük güçler büyük sorumlulukar getirir. Genç çocuğun yeni güçleri bir eğlenceden ziyade dünyanın kaderini belirleyecek bir sorumluluğa dönüşmek üzeredir. Shazam! Türkçe Dublaj izle filmini filmizletr.org adresinden Türkçe dublaj ve Full HD 1080p kalitede izleyebilirsiniz.
  • 2019
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.1
  • 260
  • 0