Müzikal Filmler izle
Aslan Kral izle
Aslan Kral izle Aile Filmleri, Macera Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aslan Kral izle, Ormanın kralı Mufasa, daha önce yaşamadığı bir sevinci yaşıyordur. Zamanı geldiğinde kendisinin yerini alacak bir oğlu olmuştur. Simba ismini koydukları yavru erkek aslanın, babasından kral olmak adına öğreneceği çok şey vardır. Çok onurlu ve adil bir kral olan Mufasa'ya, Simba dahil herkes hayrandır. Büyüdüğünde tıpkı babası gibi iyi bir kral olmak isteyen yavru aslan, dünyanın kötülüklerinden haberdar değildir. Yıllardır abisini kıskanan, Simba'nın amcası Scar, kral olmak için hain planlar yapıyordur. Mufasa'yı öldürerek tahtı ele geçiren Scar, yeğeni Simba'yı da sürgüne gönderir. Böylece rakibi de kalmayacaktır. Ancak kötü kalpli Scar'ın da bilmediği bir şey vardır ki, iyiler her zaman kazanacaktır. Yıllarca sürgünde yaşayan Simba, yeteri kadar büyüdüğünde babasının intikamını almak ve tıpkı onun gibi adil, dürüst bir kral olmak için amcasına meydan okuyacaktır. Babasının ölümünden sonra yas tutan ve Scar'ın ihanetini çok yanlış bulan ormanın diğer canlıları ise bu haklı macerasında Simba'yı yalnız bırakmayacaktır. Aslan Kral Türkçe dublaj izle filmini filmizletr adresinden Full HD 1080p kalitede izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.1
 • 83
 • 0
Aladdin izle
Aladdin izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Aladdin izle, Aladdin Türkçe Dublaj izle, Alaaddin kimi kimsesi olmayan bir gençtir. Ailesi olmayan ve aç kalmamak için hırsızlık yapan genç Agrabah'da yaşamaktadır. Birgün yine hırsızlık yapmış ve askerler tarafından kovalanıyordur. Kaçarken ülkenin prensesi ile karşılaşır ve ilk görüşte aşık olur. Ancak bu imkansız aşkın mümkün bir birliktelik olmadığını kendisi de biliyordur. İnatçı, kararlı ve yetenekli bir genç olan Alaaddin hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanmaktadır. Bir tüccar ile yolculuğa çıkan Alaaddin'den tüccarın tek bir isteği vardır. Tüccar, genç ve yetenekli hırsızın Harikalar Mağarası olarak bilinen mağaradan, bir lamba çalmasını istiyordur. Lambaya ulaşan Alaaddin, onu direk tüccara götürmek yerine tüccarın onu neden bu kadar istediğini merak eder ve lambayı ovalar. İçinden 3 dileğini gerçekleştireceğini söyleyen bir cin çıkar. Cinin güçleri ve dilek hakları ile aşık olduğu prensese ulaşmaya ve onun gönlünü çalmaya karar verir. Babası tarafından zorla evlendirilecek olan prenses de Alaaddin'i gördüğünde ondan etkilenmiştir ve biraz samimi olduktan sonra zorla evlendireleceğini ona anlatır. Prensesi de alarak kaçmayı düşünen Alaaddin'in bilmediği bir şey vardır ki başından beri her şeyden haberdar olan kralın vezirinin hepsi hakkında sinsi planları vardır...
 • 2019
 • ABD
 • 1080p
 • IMDb 7
 • 177
 • 5
Pek çok alanda ödül kazanmış filmlerin yer aldığı müzikal film kategorisinde, eğlenceli ve bir o kadar kendine bağlayan filmler bulunmaktadır. Müzikal severler için muhteşem filmlerin bulunduğu müzikal filmler kategorisinde kişinin tarzına uygun pek çok film önerisi yer almaktadır. Ünlü oyuncuların yer aldığı büyük yapım filmlerin başında yer alan filmlerden biri müzikal filmlerdir. 7’den 70’e kendini sevdiren en iyi müzikal filmler internette oldukça fazla izlenme sayısına sahiptir. Yapım ve konu olarak farklı detaylar içeren bu filmlere ulaşmak isteyen kişiler için internetin arama motoruna müzikal filmi izle yazmanız yeterli olacaktır. Önünüze çıkacak pek çok öneri arasında, sevdiğiniz oyuncuların ve yapımların filmlerinden birisini seçerek, müzikal film izleme keyfine varabilirsiniz.