1. Altered Carbon 1. Sezon 3. Bölüm 1. Sezon  -  3. Bölüm

  Altered Carbon 1. Sezon 3. Bölüm

  In a Lonely Place 1080p Dublaj & Altyazılı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    02.02.2018   32

  Altered Carbon 1. Sezon 3. Bölüm izle, Kovacs, Bancroft'un evinde verilen davette arkasını kollayacak beklenmedik bir ortak bulur. çağrı sırasında Ortega, gecenin tüyler ürpertici eğlencesini denetler.
 1. Altered Carbon

  Altered Carbon

  IMDb : 8.1 2 Sezon10 Bölüm

      8.1   164

  Altered Carbon izle, bir grup elit yıldızlar arası savaşçının tek başına hayatta kalan askeri olan Takeshi Kovacs'ı bulur ve kayıp aşkını Quellcrist Falconer'ı bulmak için yüzlerce yıllık arayışına devam eder. On yıllarca gezegeni atlayıp galaksiyi araştırdıktan sonra Kovacs, Quell'i bulma sözü ile kendisini Harlan’ın Dünya gezegenine geri götürdü. Geçmişinden musallat olan ve bir dizi acımasız cinayeti araştırmaktan sorumlu Kovacs, suçu çözmek için yeni görevini keşfetmek için sersemletilir ve Quell'i bulma arayışı devam eder. Sadık A.I.'nin yardımıyla Poe (Yapay Zeka), Kovacs şimdi düşmanlarını yenmek ve gerçeği bulmak için yeni müttefiklerle ortaklık kurmalıdır. Altered Carbon HD izle, yabancı dizisini filmizletr.org adresinden hem Türkçe dublaj izle hemde Türkçe altyazılı izle seçenekleri ile Full HD 1080p kalitede izleyebilirsiniz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Altered Carbon
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.02.2018
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: Altered Carbon izle
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı